Wesprzyj nas

UniRacers to prywatna inicjatywa pasjonatów simracing’u, której celem jest organizacja profesjonalnych lig na platformie iRacing.
Liczymy, że któregoś dnia, jeden z członków naszej społeczności osiągnie duży sukces e-sportowy, a może nawet na prawdziwym torze. To możesz być właśnie Ty!

Prowadzenie lig pochłania mnóstwo czasu, ale także kosztuje (iR $), dlatego prosimy Was o finansowe wsparcie naszej inicjatywy.
Dziękujemy i szerokości.

W zamian za wsparcie w wysokości min. 20 PLN możesz otrzymać wybrany przez siebie numer startowy, z którym będziesz się ścigał w naszej aktualnej lidze. Zarezerwuj go dla siebie poniżej oraz podaj nazwę Twojego profilu iR, do którego mamy przypisać numer. Uprzednio sprawdź, czy Twój numer nie został już zarezerwowany przez innego ligowicza - decyduje kolejność rezerwacji.

Prosimy o wpłaty w pierwszej kolejności na naszej stronie zrzutki - brak prowizji, a jeśli nie macie konta w PL, to na PayPal - prowizja. Podajcie podczas wpłaty nazwę profilu iR, abyśmy mogli powiązać wpłatę z zadeklarowanym numerem. Dzięki!
Rezerwacja numerów:
NumerProfil iR
4Łukasz Wojkowski2
7Greg Stan
13Przemysław Martyna
63Daniel Czapiewski
21Robert Pyrek2
27Krystian Nalepa
77Marek Krzyszkowski
71Mariusz Glanc3
12Jan L Rey
14Sebastian Iskra

Add Data

Edit Data

Are you sure?

x

Please confirm deletion. There is no undo!

Sponsor Ligi
© 2022 UniRacers All rights reserved