Liga APA GROUP#2

FORMULA iR-04 (F4)

Liga
Kalendarz
Prekwalifikacje
Klasyfikacja
Nagrody

Liga APA GROUP#2

To już oficjalny trzeci sezon ligowy UniRacers! Tym razem siadamy za kółkiem Formula iR-04 (F4). Nasz główny sponsor - APA Group - nadal z nami pozostaje i funduje ten sam zestaw świetnych nagród co w poprzednim sezonie (patrz zakładka Nagrody). Przed nami 6 pasjonujących rund, które rozegramy na  3 torach płatnych i 3 darmowych, które wybraliście w naszych ankietach.
Zmagania do pierwszej rundy rozpoczną się pierwszą z sześciu sesji prekwalifikacji i zarazem treningów (2 w 1) w środę 31.08 o godz. 20:00 na torze Okayama International. Pierwsza runda we wtorek 06.09 o godz. 20:00 (finał A) i godz. 19:00 (niższe finały).
Gorąco zachęcamy do lektury zmienionego regulaminu, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości atakujcie nas śmiało na Discordzie.

Harmonogram rundy

Prekwalifikacje: będą elementem sesji treningowych rozgrywanych od środy do poniedziałku włącznie we
• środy o godz. 20:00
• czwartki o godz. 21:00
• piątki o godz. 20:00
• soboty o godz. 21:00
• niedziele o godz. 20:00
• poniedziałki o godz. 21:00
Jazda indywidualna - samotne kwalifikacje.

 Dzień wyścigowy Wtorek, 
• finał A o godz. 20:00
• finał B i niższe  o godz. 19:00.
Format: Heat Race, jako sesje ligowe, składające się z segmentów: Trening: ~55 min -> Kwalifikacje: ~10 min (3 mierzone okrążenia) -> Wyścig Heat: 15 min (start z pól) -> Warmup: 5 min -> Wyścig główny: 30 min (1 wymuszone tankowanie, start z pól zgodnie z kolejnością z Wyścigu Heat).
Relacja na żywo (finały A i B): godz. 19:55 (start kwalifikacji finału B).

— Koniec transmisji: godz. 21:55

wszystkie godziny podane dla strefy CEST

Seria

Formula iR-04 (F4)
Rundy: 6 (1 z najmniejszą ilością punktów jest odrzucana)

Użyteczne linki

Regulamin: LINK
 Malowania sponsora: LINK
 Loga sponsora i UniRacers do wykorzystania w malowaniu: LINK
Discord: LINK
Sponsor:  APA GROUP

Kalendarz

06.09.2022 - Okayama International (Full Course)
13.09.2022 - Circuit Park Zandvoort (Grand Prix)
20.09.2022 - Charlotte Motor Speedway (Roval)
27.09.2022 - Circuit de Spa-Francorchamps (Grand Prix Pits)
04.10.2022 - Laguna Seca (Full Course)
11.10.2022 - Mount Panorama Circuit

Wyniki prekwalifikacji

P.KierowcaBest lapFinałRunda
1.Przemyslaw Marek Lemanek1:27.225AOkayama International
2.Erwin Lucas Liszkowicz1:27.429AOkayama International
3.Niko Wierzbicki1:27.583AOkayama International
4.Marcin Gadzinski1:27.785AOkayama International
5.Kuba Bluj1:27.909AOkayama International
6.Maciej Błądziński1:27.910AOkayama International
7.Przemyslaw Martyna1:27.934AOkayama International
8.Radek Lapacz1:27.938AOkayama International
9.Greg Stan1:27.946AOkayama International
10.Rafael Lesny1:27.957AOkayama International
11.Marek Krzyszkowski1:27.964AOkayama International
12.Maciej Bochużyński1:27.970AOkayama International
13.Bartlomiej Gad1:27.975AOkayama International
14.Krystian Nalepa1:28.155AOkayama International
15.Grzegorz Olech31:28.229AOkayama International
16.Łukasz Wojkowski21:28.249AOkayama International
17.Jacek A Megger1:28.253AOkayama International
18.Adam Kaczmarek1:28.430AOkayama International
19.Robert Pyrek21:28.502AOkayama International
20.Tomasz Sarnowski1:28.592AOkayama International
21.Jan L Rey1:28.690AOkayama International
22.Radosław Żukowski21:28.703AOkayama International
23.Mateusz Szychowski1:28.732AOkayama International
24.Tomasz Frysiak1:28.782AOkayama International
25.Mariusz Glanc31:28.998AOkayama International
26.Maksymilian Czapiewski1:29.057AOkayama International
27.Kamil Grzesik1:29.097AOkayama International
28.Rafal Nizio1:29.102AOkayama International
29.Jakub Żerdzicki1:29.131AOkayama International
30.Grzegorz Koziara1:29.133AOkayama International
31.Sebastian Iskra1:29.371AOkayama International
32.Wacław Machera1:29.591AOkayama International
33.Wojciech Sroda1:29.717AOkayama International
34.Mateusz Zbroszczyk1:31.708AOkayama International
35.Andrzej Olejniczak21:32.113AOkayama International
1.Przemyslaw Marek Lemanek1:36.101ACircuit Park Zandvoort
2.Erwin Lucas Liszkowicz1:36.474ACircuit Park Zandvoort
3.Maciej Bochużyński1:36.501ACircuit Park Zandvoort
4.Niko Wierzbicki1:36.733ACircuit Park Zandvoort
5.Greg Stan1:36.748ACircuit Park Zandvoort
6.Radek Lapacz1:36.969ACircuit Park Zandvoort
7.Maciej Błądziński1:36.975ACircuit Park Zandvoort
8.Krystian Nalepa1:37.114ACircuit Park Zandvoort
9.Jakub Żerdzicki1:37.116ACircuit Park Zandvoort
10.Tomasz Sarnowski1:37.253ACircuit Park Zandvoort
11.Jacek A Megger1:37.258ACircuit Park Zandvoort
12.Rafael Lesny1:37.313ACircuit Park Zandvoort
13.Tomasz Frysiak1:37.328ACircuit Park Zandvoort
14.Łukasz Wojkowski21:37.357ACircuit Park Zandvoort
15.Przemyslaw Martyna1:37.372ACircuit Park Zandvoort
16.Radosław Żukowski21:37.694ACircuit Park Zandvoort
17.Mateusz Szychowski1:37.746ACircuit Park Zandvoort
18.Bartłomiej Gad1:37.776BCircuit Park Zandvoort
19.Mike Mielczynski1:37.777BCircuit Park Zandvoort
20.Marcin Gadziński1:37.808BCircuit Park Zandvoort
21.Rafal Nizio1:37.945BCircuit Park Zandvoort
22.Marek Krzyszkowski1:37.955BCircuit Park Zandvoort
23.Jan L Rey1:38.076BCircuit Park Zandvoort
24.Konrad Mederowski1:38.144BCircuit Park Zandvoort
25.Sebastian Iskra1:38.408BCircuit Park Zandvoort
26.Adam Kaczmarek1:38.546BCircuit Park Zandvoort
27.Mariusz Glanc31:38.836BCircuit Park Zandvoort
28.Grzegorz Koziara1:39.532BCircuit Park Zandvoort
29.Wacław Machera1:39.536BCircuit Park Zandvoort
30.Karol Kołaciński1:40.023BCircuit Park Zandvoort
31.Andrzej Olejniczak21:43.654BCircuit Park Zandvoort
1.Erwin Lucas Liszkowicz1:15.988ACharlotte Motor Speedway
2.Rafael Leśny1:16.390ACharlotte Motor Speedway
3.Bartlomiej Gad1:16.497ACharlotte Motor Speedway
4.Radek Łapacz1:16.560ACharlotte Motor Speedway
5.Łukasz Wojkowski21:16.571ACharlotte Motor Speedway
6.Maciej Bochużyński1:16.651ACharlotte Motor Speedway
7.Maciej Błądziński1:16.660ACharlotte Motor Speedway
8.Greg Stan1:16.683ACharlotte Motor Speedway
9.Tomasz Frysiak1:17.065ACharlotte Motor Speedway
10.Krystian Nalepa1:17.070ACharlotte Motor Speedway
11.Przemyslaw Martyna1:17.100ACharlotte Motor Speedway
12.Marek Krzyszkowski1:17.153ACharlotte Motor Speedway
13.Mike Mielczyński1:17.177ACharlotte Motor Speedway
14.Radosław Żukowski21:17.217ACharlotte Motor Speedway
15.Jakub Żerdzicki1:17.373ACharlotte Motor Speedway
16.Wojciech Środa1:17.766ACharlotte Motor Speedway
17.Tomasz Sarnowski1:17.803ACharlotte Motor Speedway
18.Mateusz Szychowski1:17.857ACharlotte Motor Speedway
19.Maksymilian Czapiewski1:17.865ACharlotte Motor Speedway
20.Jacek A Megger1:17.980ACharlotte Motor Speedway
21.Sebastian Iskra1:18.320ACharlotte Motor Speedway
22.Konrad Mederowski1:18.510ACharlotte Motor Speedway
23.Jan L Rey1:18.708ACharlotte Motor Speedway
24.Mariusz Glanc31:19.103ACharlotte Motor Speedway
25.Grzegorz Koziara1:19.197ACharlotte Motor Speedway
26.Andrzej Olejniczak21:19.297ACharlotte Motor Speedway
27.Wacław Machera1:19.914ACharlotte Motor Speedway
28.Adam Kaczmarek1:21.208ACharlotte Motor Speedway
29.Jakub Wazelinski-ACharlotte Motor Speedway
1.Erwin Lucas Liszkowicz2:22.040ACircuit de Spa-Francorchamps
2.Radek Łapacz2:22.174ACircuit de Spa-Francorchamps
3.Przemyslaw Martyna2:22.384ACircuit de Spa-Francorchamps
4.Rafael Leśny2:22.459ACircuit de Spa-Francorchamps
5.Greg Stan2:22.464ACircuit de Spa-Francorchamps
6.Maciej Bochużyński2:22.505ACircuit de Spa-Francorchamps
7.Krystian Nalepa2:22.683ACircuit de Spa-Francorchamps
8.Maciej Błądziński2:22.698ACircuit de Spa-Francorchamps
9.Marek Krzyszkowski2:22.838ACircuit de Spa-Francorchamps
10.Mateusz Szychowski2:22.937ACircuit de Spa-Francorchamps
11.Mike Mielczyński2:22.966ACircuit de Spa-Francorchamps
12.Bartlomiej Gad2:22.978ACircuit de Spa-Francorchamps
13.Tomasz Frysiak2:22.985ACircuit de Spa-Francorchamps
14.Łukasz Wojkowski22:23.053ACircuit de Spa-Francorchamps
15.Jacek A Megger2:23.066ACircuit de Spa-Francorchamps
16.Radosław Żukowski22:23.175ACircuit de Spa-Francorchamps
17.Grzegorz Olech32:23.205ACircuit de Spa-Francorchamps
18.Adam Kaczmarek2:23.285ACircuit de Spa-Francorchamps
19.Wojciech Środa2:23.293ACircuit de Spa-Francorchamps
20.Sebastian Iskra2:23.889ACircuit de Spa-Francorchamps
21.Grzegorz Olech32:23.998ACircuit de Spa-Francorchamps
22.Tomasz Sarnowski2:24.008ACircuit de Spa-Francorchamps
23.Jan L Rey2:24.038ACircuit de Spa-Francorchamps
24.Mariusz Glanc32:25.483ACircuit de Spa-Francorchamps
25.Andrzej Olejniczak22:26.155ACircuit de Spa-Francorchamps
26.Grzegorz Koziara2:26.266ACircuit de Spa-Francorchamps
27.Piotr Dziegielewski-ACircuit de Spa-Francorchamps
1.Erwin Lucas Liszkowicz1:21.668ALaguna Seca
2.Greg Stan1:21.719ALaguna Seca
3.Radek Łapacz1:21.774ALaguna Seca
4.Przemysław Martyna1:21.886ALaguna Seca
5.Robert Pyrek21:21.941ALaguna Seca
6.Rafael Leśny1:22.024ALaguna Seca
7.Maciej Bochużynski1:22.129ALaguna Seca
8.Bartłomiej Gad1:22.205ALaguna Seca
9.Jacek A Megger1:22.259ALaguna Seca
10.Mike Mielczyński1:22.276ALaguna Seca
11.Marek Krzyszkowski1:22.396ALaguna Seca
12.Tomasz Frysiak1:22.404ALaguna Seca
13.Lukasz Wojkowski21:22.453ALaguna Seca
14.Krystian Nalepa1:22.494ALaguna Seca
15.Radosław Żukowski21:22.546ALaguna Seca
16.Wojciech Środa1:22.881ALaguna Seca
17.Jan L Rey1:22.918ALaguna Seca
18.Mateusz Szychowski1:22.953ALaguna Seca
19.Tomasz Sarnowski1:23.131ALaguna Seca
20.Sebastian Iskra1:23.451ALaguna Seca
21.Wacław Machera1:23.872ALaguna Seca
22.Grzegorz Koziara1:24.230ALaguna Seca
23.Pawel Kwasny1:25.689ALaguna Seca
24.Andrzej Olejniczak21:26.246ALaguna Seca
25.Paweł Pociecha-ALaguna Seca
1.Erwin Lucas Liszkowicz2:08.226TBAMount Panorama Circuit
2.Greg Stan2:09.091TBAMount Panorama Circuit
3.Radosław Żukowski22:09.360TBAMount Panorama Circuit
4.Rafael Leśny2:09.746TBAMount Panorama Circuit
5.Mike Mielczyński2:10.303TBAMount Panorama Circuit
6.Łukasz Wojkowski22:10.377TBAMount Panorama Circuit
7.Sebastian Iskra2:11.331TBAMount Panorama Circuit
8.Jacek A Megger2:11.581TBAMount Panorama Circuit
9.Grzegorz Olech3-TBAMount Panorama Circuit

Klasyfikacja generalna F4

P.KierowcaZaliczone
Rundy
R1B1R2B2R3B3R4B4R5B5R6B6ΣΣ 5 R.
1.Erwin Lucas Liszkowicz5 z 614210150101501014810134764764
2.Radek Łapacz5 z 61181261029013610582582
3.Greg Stan4 z 612801381012210130538538
4.Maciej Bochużyński5 z 6909810694114502502
5.Marek Krzyszkowski5 z 630106101181011210100496496
6.Tomasz Frysiak5 z 67610961081010886494494
7.Łukasz Wojkowski25 z 61001101068484484484
8.Maciej Błądziński4 z 61121012410888442442
9.Radosław Żukowski25 z 678827610967610428428
10.Tomasz Sarnowski5 z 664909610664420420
11.Krystian Nalepa3 z 698138104012122420420
12.Jacek A Megger4 z 690109610169490406406
13.Przemyslaw Martyna3 z 6110018112146386386
14.Mateusz Szychowski4 z 662130100132108352352
15.Bartlomiej Gad4 z 6620867898324324
16.Wojciech Środa4 z 68009264106610322322
17.Grzegorz Koziara4 z 6641072100707010306306
18.Andrzej Olejniczak25 z 63458886060300300
19.Sebastian Iskra4 z 6082707256280280
20.Mike Mielczyński2 z 612010108238238
21.Wacław Machera3 z 648700621020210210
22.Mariusz Glanc33 z 644662468202202
23.Adam Kaczmarek3 z 67058060188188
24.Przemyslaw Marek Lemanek1 z 614800148148
25.Daniel Czapiewski2 z 642008810140140
26.Marcin Gadzinski1 z 698360134134
27.Niko Wierzbicki1 z 686240110110
28.Piotr Dzięgielewski1 z 6606060
29.Rafał Nizio1 z 654005454
30.Grzegorz Olech31 z 6545454
31.Kamil Grzesik1 z 632003232
32.Robert Pyrek20 z 6242424
33.Konrad Mederowski0 z 601601616
34.Mateusz Zbroszczyk0 z 680088
35.Szymon Mroczek0 z 640044

Nagrody

Nagroda główna zostanie rozlosowana wśród uczestników ligi. Szczęśliwiec będzie mógł wybrać jedną z poniższych nagród. Oprócz nagrody głównej przewidziane są nagrody dla zdobywców podium (w obu klasach).
Do wyboru będzie zestaw bass shakerów, button box, rękawice oraz mikrofon. Sponsorem nagród jest firma APA GROUP.

Nagroda główna (jedna z)

Sponsor Ligi
© 2022 UniRacers All rights reserved