Uniracers

Liga APA GROUP

GT3 + LMP2

Liga
Kalendarz
Klasyfikacja LMP2
Klasyfikacja GT3
Nagrody

Liga APA GROUP

Rozpoczynamy 2. sezon ligowy UniRacers! Czeka na Was wiele nowości, a najważniejszą z nich jest nasz główny sponsor - APA Group - którego witamy serdecznie w naszej społeczności :)! Wszystkie pozyskane od sponsora środki przeznaczamy na nagrody dla Was (patrz zakładka Nagrody). Przed nami 6 pasjonujących rund (5 najlepszych punktowanych do końcowej klasyfikacji), które rozegramy zarówno na torach płatnych, jak i darmowych. 
Zmagania do pierwszej rundy rozpoczną się 6h prekwalifikacjami w poniedziałek 16.05 o godz. 16:00 na torze Road America (Full Course). Następnego dnia we wtorek wyścigi w podziale na finały A, B, a może i więcej. Pierwszy trening w środę 11.05.
Gorąco zachęcamy do lektury regulaminu, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości atakujcie nas śmiało na Discordzie.

Harmonogram rundy

 Prekwalifikacje: Poniedziałek godz. 16:00  - 22:00
Dzień wyścigowy: Wtorek
Finały B i niższe: 18:45 (P: 45 min; Q (wspólne): 30 min; R: 45 min)
Finał A: 20:10 (P: 45 min; Q (wspólne): 30 min; R: 45 min)
 Relacja na żywo (finały A i B): 20:00 (start kwalifikacji finału B)
— Koniec transmisji: 22:15

wszystkie godziny podane dla strefy CEST

Seria

Klasa: GT3 + LMP2
Rundy: 6 (1 z najmniejszą ilością punktów jest odrzucana)

Użyteczne linki

Regulamin: LINK
 Malowania sponsora: LMP2 - Projekt PSDKolekcja TP. BMW M4 GT3 - Projekt PSD, Kolekcja TP.
 Loga sponsora i UniRacers do wykorzystania w malowaniu: LINK
Discord: LINK
Sponsor:  APA GROUP

Kalendarz

17.05.2022 - Road America (Full Course)
24.05.2022 - Oulton Park Circuit (Intl w/no Chicanes)
31.05.2022 - Hockenheimring (Grand Prix)
14.06.2022 - Laguna Seca (Full Course)
21.06.2022 - Circuit de Spa-Francorchamps (Grand Prix Pits)
28.06.2022 - Road Atlanta (Full Course)
05.07.2022 - Road America (Full Course)

Klasyfikacja generalna LMP2

P.KierowcaR1B1K1R2B2K2R3B3K3R4B4K4R5B5K5R6B6K6R7B7K7ΣΣ 5 R.
1.Mateusz Łuczak7190927-101004-10929010090000000473473
2.Michal Rak100001000-10926-10620-10644-101009-10866-10569459
3.Kamil Karuś86007400740086008200860010020590442
4.Arkadiusz Stecków56006420600010040860092207070543427
5.Marcin Klimczak740066000007800740-1082009200456392
6.Lukasz Krawczuk5200500-1064008200780078008200476384
7.Marcin Rybaczuk5400706-10862-1000092207040000366366
8.Szymon Poltorak4800860-1078006400700066007400476364
9.Lukasz Blaszczyk70008200660070005800000000346346
10.Filip Domagalski7040780-10000600062006400000328328
11.Leszek Kazusek5000600-1070007400560-10000780-10358312
12.Marek Krzyszkowski280-10480062005600540062006600366300
13.Dominik Plona8200620-108230000600-10000000269269
14.Piotr Misiorek32005600540058004800600-10000298266
15.Maksymilian Czapiewski42000005800480-10520-1058006400302264
16.Lukasz Wojkowski244005200520054005000540-10000296252
17.Kuba Bluj92000000006620000000000160160
18.Konrad Mederowski0004400000520-10000560-10000132132
19.Kuba Kwiatkowski60005800000000000000000118118
20.Marek Glab0005400560-10000000000000100100
21.Kamil Grzesik360-10000000000660-10dsq000008282
22.Mateusz Grzonka78000000000000000000007878
23.Robert Pyrek200000000000000074000007474
24.Przemyslaw Martyna58000000000000000000005858
25.Robert Kurek200000000050000000000005050
26.Adam Kotarski562-100000000000000000004848
27.Jacek Wojciechowski236000000000000000000003636
28.Niko Wierzbicki34000000000000000000003434
29.Bartłomiej Kędzia300-100000000000000000002020
30.Kacper Hazzy Filipowski000000000dsq0000000000000

Klasyfikacja generalna GT3

P.KierowcaR1B1K1R2B2K2R3B3K3R4B4K4R5B5K5R6B6K6R7B7K7ΣΣ 5 R.
1.Bartosz Grzywacz926010090100201007066401006010070699531
2.Marcin Gadzinski10070924092908260100308220562-10627495
3.Greg Stan660086000008600820062007800460398
4.Pawel Okreglicki362066008240000740086007000420388
5.Maciej Bochuzynski7400740066007000620078008200506378
6.Pawel Pociecha6400620070006600780-100008600416354
7.Bartlomiej Gad7000820-1064006200260-1058006400342326
8.Jacek A Megger62005000600-106400640074005800422322
9.Andrzej Skowronek460070005800000700-1066006600366320
10.Szymon Mroczek60000000005000540-1070009200316316
11.Tomasz Sarnowski440000074005800600064006000360316
12.Radek Lapacz480-106000620-107800dsq000006200290290
13.Mariusz Korzanowski5600400-1050006000580-100007400318288
14.Bartosz Lech5000640-1078005200560-104000000320280
15.Rafal Nowak5800440-10460000044005400000236236
16.Dominik Flak2400160044005600300044005400268228
17.Jakub Najder860000086000004600000000218218
18.Wacław Machera220-104600360-10540-10320-106000440-10244210
19.Sebastian Iskra1400140-103800480-103800560-104800226208
20.Grzegorz Koziara320030004000460036005200000236206
21.Tom Kotowski30002800000440-10340050004600222194
22.Damian Jakub Bończak340-10320056003400520-10000000188188
23.Kuba Stefaniak7800580-105200000000000000178178
24.Tomasz Frysiak000480-103000dsq00000460-105200156156
25.Przemyslaw Martyna00056000000000009270000155155
26.Mariusz Glanc32600800dsq00420-10dsq00480-105000154154
27.Pawel Kulej380054000000005000000000142142
28.Lukasz Pawloski820038000000002000000000140140
29.Adam Kaczmarek52000005400000000000000106106
30.Adam Veckert40002400420-100000000000009696
31.Andrzej Olejniczak2600120-10000dsq00220-10420-1042009494
32.Krystian Nalepa00000000092000000000009292
33.Patryk P Witkowski00000000000086600000009292
34.Wojtek Filipiak18001800000400-1024000000009090
35.Rafal Agaś1000000320-10360018000000008686
36.Dominik Lukomski420042000000000000000008484
37.Niko Wierzbicki000000000000922-100000008484
38.Pawel Jarzebowski00078000000000000000007878
39.Jakub Żerdzicki00000000074200000000007676
40.Piotr Dziegielewski0003400480-100000000000007272
41.Jakub Wazelinski2000200028000000000000006868
42.Lukasz Wisniewski2800260-10340-10000dsq000000006868
43.Pawel Pawluk800100-100003800280-100000006464
44.Michal Piórkowski54000000000000000000005454
45.Patryk Werbowy00052200000000000000005454
46.Konrad Dokudowiec00000000000048000000004848
47.Jan L Rey00000000000000038000003838
48.Jan Olejniczak00036000000000000000003636
49.Jerzy Flik000000000000420-100000003232
50.Alan Orzechowski000000000000400-100000003030
51.Krzysztof Staniewicz12000000000000000000001212
52.Jozef Tatar160-1000000000000000000066
53.Adam Szturycz000000dsq0000000000000000

Nagrody

Nagroda główna zostanie rozlosowana wśród uczestników ligi. Szczęśliwiec będzie mógł wybrać jedną z poniższych nagród. Oprócz nagrody głównej przewidziane są nagrody dla zdobywców podium (w obu klasach).
Do wyboru będzie zestaw bass shakerów, button box, rękawice oraz mikrofon. Sponsorem nagród jest firma APA GROUP.

Nagroda główna (jedna z)

Sponsor Ligi
© 2022 UniRacers All rights reserved