Liga SPARK

Porsche 911 GT3 Cup (992)

Liga
Kalendarz
Prekwalifikacje
Klasyfikacja
Nagrody

Liga SPARK

Ruszamy z czwartym sezonem ligowym. Rywalizować będziemy przez kolejnych 6 tygodni, a finałowy wyścig rozegramy w pierwszej połowie grudnia. Tym razem, postawiliśmy na popularne, choć dość trudne w okiełznaniu, auto Porsche 992 (tzw. cap’ówka).
Wszystkie tory wybrane do rywalizacji to obiekty klasy „FIA Grade 1”, co z pewnością ułatwi utrzymanie pojazdów „na czarnym”.
Patrząc na listę obiektów 4-tego sezonu, aż ślinka cieknie 😉 - 1. Spa 2. Monza 3. Red Bull 4. Suzuka 5. Hockenheim 6. Interlagos.
Korzystać będziemy z setup’ów fixed, dedykowanych dla poszczególnych torów. Format dnia wyścigowego to 2 sprinty, każdy po 20 min., TOP 10 zawodników z wyścigu pierwszego, wystartuje w odwróconej kolejności startowej do sprintu #2.
Codzienne treningi połączone z prekwalifikacjami pomogą w lepszym przygotowaniu do wtorkowych wyścigów.
Nie zabraknie także cennych nagród, ufundowanych przez naszego nowego sponsora, firmę SPARK SERVICES.

Harmonogram rundy

Prekwalifikacje: będą elementem sesji treningowych rozgrywanych od środy do poniedziałku włącznie we
• środy o godz. 20:00
• czwartki o godz. 21:00 oraz o godz. 10:00
• piątki o godz. 20:00
• soboty o godz. 21:00
• niedziele o godz. 20:00
• poniedziałki o godz. 21:00 oraz o godz. 8:00
Jazda indywidualna - samotne kwalifikacje.

 Dzień wyścigowy Wtorek, 
• finał A o godz. 20:15.
• finał B i niższe o godz. 18:45.
Format: Heat Race, jako sesje ligowe, składające się z segmentów: Trening: ~55 min -> Kwalifikacje: ~10 min (2 mierzone okrążenia) -> Wyścig #1: 20 min (start z pól) -> Warmup: ~5 min -> Wyścig #2: 20 min (start z pól, odwrócona kolejność P1-P10 z Wyścigu #1).

— Relacja na żywo (finał A i B): godz. 19:40 (start kwalifikacji finału B): LINK 
Koniec transmisji: godz. ~22:30

wszystkie godziny podane dla strefy CET

Seria

 Porsche 911 GT3 Cup (992)
Rundy: 6 (1 z najmniejszą ilością punktów jest odrzucana)

Użyteczne linki

Regulamin: LINK
 Malowania sponsora: LINK
 Loga sponsora i UniRacers do wykorzystania w malowaniu: LINK

 Setupy:  LINK
 Discord: LINK
 Relacja na twitch: LINK
Sponsor:  SPARK SERVICES

Kalendarz

08.11.2022 - Circuit de Spa-Francorchamps (Grand Prix Pits)
15.11.2022 - Autodromo Nazionale Monza (Grand Prix)
22.11.2022 - Red Bull Ring (Grand Prix)
29.11.2022 - Suzuka International Racing Course (Grand Prix)
06.12.2022 - Hockenheimring Baden-Württemberg (Grand Prix)
13.12.2022 - Autódromo José Carlos Pace (Grand Prix)

Wyniki prekwalifikacji

P.KierowcaBest lapFinałRunda
1.Mateusz Grzonka2:17.829ACircuit de Spa-Francorchamps
2.Konrad Żerebiec2:17.836ACircuit de Spa-Francorchamps
3.Daniel Libront2:18.032ACircuit de Spa-Francorchamps
4.Dariusz Felczak2:18.037ACircuit de Spa-Francorchamps
5.Marcin Rybaczuk2:18.108ACircuit de Spa-Francorchamps
6.Kuba Kwiatkowski2:18.119ACircuit de Spa-Francorchamps
7.Erwin Lucas Liszkowicz2:18.199ACircuit de Spa-Francorchamps
8.Niko Wierzbicki2:18.290ACircuit de Spa-Francorchamps
9.Przemysław Martyna2:18.315ACircuit de Spa-Francorchamps
10.Mateusz Łuczak2:18.341ACircuit de Spa-Francorchamps
11.Adam Kotarski2:18.352ACircuit de Spa-Francorchamps
12.Paweł Kowalik2:18.385ACircuit de Spa-Francorchamps
13.Albert Sołoduszkiewicz2:18.444ACircuit de Spa-Francorchamps
14.Jan Niesiołowski2:18.531ACircuit de Spa-Francorchamps
15.Olaf Sawczuk2:18.532ACircuit de Spa-Francorchamps
16.Mariusz Korzanowski2:18.589ACircuit de Spa-Francorchamps
17.Greg Stan2:18.647ACircuit de Spa-Francorchamps
18.Dominik Plona2:18.789ACircuit de Spa-Francorchamps
19.Patryk Werbowy2:18.978ACircuit de Spa-Francorchamps
20.Marcin Gadziński2:18.997ACircuit de Spa-Francorchamps
21.Kamil Karuś2:19.141ACircuit de Spa-Francorchamps
22.Bartłomiej Gad2:19.168ACircuit de Spa-Francorchamps
23.Maciej Bochużyński2:19.232ACircuit de Spa-Francorchamps
24.Radek Łapacz2:19.275ACircuit de Spa-Francorchamps
25.Jakub Żerdzicki2:19.283ACircuit de Spa-Francorchamps
26.Aron Żyrek2:19.361ACircuit de Spa-Francorchamps
27.Kuba Bluj2:19.405ACircuit de Spa-Francorchamps
28.Szymon Półtorak2:19.564ACircuit de Spa-Francorchamps
29.Jacek A Megger2:19.673ACircuit de Spa-Francorchamps
30.Tomasz Solidny2:19.708ACircuit de Spa-Francorchamps
31.Rafael Leśny2:19.813ACircuit de Spa-Francorchamps
32.Łukasz Krawczuk2:19.843BCircuit de Spa-Francorchamps
33.Paweł Kulej2:20.007BCircuit de Spa-Francorchamps
34.Tomasz Frysiak2:20.009BCircuit de Spa-Francorchamps
35.Krystian Nalepa2:20.031BCircuit de Spa-Francorchamps
36.Wojciech Środa2:20.346BCircuit de Spa-Francorchamps
37.Marcin Klimczak2:20.571BCircuit de Spa-Francorchamps
38.Dawid Nabożny2:20.577BCircuit de Spa-Francorchamps
39.Łukasz Wojkowski22:20.620BCircuit de Spa-Francorchamps
40.Szymon Mroczek2:20.671BCircuit de Spa-Francorchamps
41.Bartłomiej Kędzia2:20.928BCircuit de Spa-Francorchamps
42.Adam Kaczmarek2:20.967BCircuit de Spa-Francorchamps
43.Tomasz Sarnowski2:21.160BCircuit de Spa-Francorchamps
44.Piotr Dziegielewski2:21.396BCircuit de Spa-Francorchamps
45.Paweł Pociecha2:21.587BCircuit de Spa-Francorchamps
46.Sebastian Iskra2:21.681BCircuit de Spa-Francorchamps
47.Maciej Weiss2:21.974BCircuit de Spa-Francorchamps
48.Lukasz Dziemidok2:22.007BCircuit de Spa-Francorchamps
49.Józef Tatar2:22.093BCircuit de Spa-Francorchamps
50.Mariusz Glanc32:22.100BCircuit de Spa-Francorchamps
51.Dominik Flak2:22.127BCircuit de Spa-Francorchamps
52.Filip Domagalski2:22.205BCircuit de Spa-Francorchamps
53.Marek Krzyszkowski2:22.880BCircuit de Spa-Francorchamps
54.Wacław Machera2:23.041BCircuit de Spa-Francorchamps
55.Tom Kotowski2:24.175BCircuit de Spa-Francorchamps
56.Grzegorz Koziara2:33.987BCircuit de Spa-Francorchamps
57.Arkadiusz Stecków-BCircuit de Spa-Francorchamps
58.Damian Koba-BCircuit de Spa-Francorchamps
59.Krzysztof Badura-BCircuit de Spa-Francorchamps
60.Marek Glab-BCircuit de Spa-Francorchamps
61.Mateusz Czaja2-BCircuit de Spa-Francorchamps
62.Rafal Agaś-BCircuit de Spa-Francorchamps
1.Przemysław Martyna1:47.826AAutodromo Nazionale Monza
2.Adam Kotarski1:47.894AAutodromo Nazionale Monza
3.Michał Rak1:47.927AAutodromo Nazionale Monza
4.Paweł Kowalik1:47.958AAutodromo Nazionale Monza
5.Daniel Libront1:47.962AAutodromo Nazionale Monza
6.Mateusz Łuczak1:47.979AAutodromo Nazionale Monza
7.Kuba Bluj1:48.011AAutodromo Nazionale Monza
8.Marcin Rybaczuk1:48.032AAutodromo Nazionale Monza
9.Niko Wierzbicki1:48.035AAutodromo Nazionale Monza
10.Kuba Kwiatkowski1:48.084AAutodromo Nazionale Monza
11.Dariusz Felczak1:48.129AAutodromo Nazionale Monza
12.Jakub Żerdzicki1:48.284AAutodromo Nazionale Monza
13.Michał Wójcik21:48.301AAutodromo Nazionale Monza
14.Mateusz Grzonka1:48.324AAutodromo Nazionale Monza
15.Albert Sołoduszkiewicz1:48.326AAutodromo Nazionale Monza
16.Dominik Plona1:48.389AAutodromo Nazionale Monza
17.Erwin Lucas Liszkowicz1:48.464AAutodromo Nazionale Monza
18.Konrad Żerebiec1:48.474AAutodromo Nazionale Monza
19.Patryk Werbowy1:48.606AAutodromo Nazionale Monza
20.Bartłomiej Gad1:48.665AAutodromo Nazionale Monza
21.Maciej Bochużyński1:48.684AAutodromo Nazionale Monza
22.Greg Stan1:48.706AAutodromo Nazionale Monza
23.Jan Niesiołowski1:48.722AAutodromo Nazionale Monza
24.Kamil Karuś1:48.766AAutodromo Nazionale Monza
25.Marcin Gadziński1:48.791AAutodromo Nazionale Monza
26.Olaf Sawczuk1:48.792AAutodromo Nazionale Monza
27.Mike Mielczyński1:48.807AAutodromo Nazionale Monza
28.Paweł Kulej1:48.816AAutodromo Nazionale Monza
29.Marcin Klimczak1:48.850BAutodromo Nazionale Monza
30.Łukasz Krawczuk1:48.887BAutodromo Nazionale Monza
31.Adam Starzyński1:48.907BAutodromo Nazionale Monza
32.Jacek A Megger1:48.917BAutodromo Nazionale Monza
33.Radek Łapacz1:49.009BAutodromo Nazionale Monza
34.Tomasz Frysiak1:49.017BAutodromo Nazionale Monza
35.Marek Krzyszkowski1:49.165BAutodromo Nazionale Monza
36.Aron Żyrek1:49.274BAutodromo Nazionale Monza
37.Bartłomiej Kędzia1:49.360BAutodromo Nazionale Monza
38.Tomasz Solidny1:49.364BAutodromo Nazionale Monza
39.Adam Kaczmarek1:49.392BAutodromo Nazionale Monza
40.Dawid Nabożny1:49.393BAutodromo Nazionale Monza
41.Łukasz Wojkowski21:49.402BAutodromo Nazionale Monza
42.Adam Kaczmarek1:49.417BAutodromo Nazionale Monza
43.Szymon Półtorak1:49.469BAutodromo Nazionale Monza
44.Jan L Rey1:49.539BAutodromo Nazionale Monza
45.Mariusz Glanc31:49.689BAutodromo Nazionale Monza
46.Maciej Błądziński1:49.746BAutodromo Nazionale Monza
47.Grzegorz Koziara1:50.017BAutodromo Nazionale Monza
48.Szymon Mroczek1:50.017BAutodromo Nazionale Monza
49.Sebastian Iskra1:50.029BAutodromo Nazionale Monza
50.Daniel Czapiewski1:50.157BAutodromo Nazionale Monza
51.Dominik Flak1:50.228BAutodromo Nazionale Monza
52.Maciej Weiss1:50.542BAutodromo Nazionale Monza
53.Paweł Stachorzecki1:51.334BAutodromo Nazionale Monza
54.Jozef Tatar1:51.673BAutodromo Nazionale Monza
55.Damian Koba-BAutodromo Nazionale Monza
56.Filip Domagalski-BAutodromo Nazionale Monza
57.Rafael Leśny-BAutodromo Nazionale Monza
1.Dariusz Felczak1:29.660ARed Bull Ring
2.Marcin Rybaczuk1:29.733ARed Bull Ring
3.Mateusz Łuczak1:29.882ARed Bull Ring
4.Kuba Bluj1:29.889ARed Bull Ring
5.Adam Kotarski1:29.904ARed Bull Ring
6.Jan Niesiołowski1:29.948ARed Bull Ring
7.Jakub Żerdzicki1:29.980ARed Bull Ring
8.Konrad Żerebiec1:29.992ARed Bull Ring
9.Marcin Gadziński1:30.018ARed Bull Ring
10.Niko Wierzbicki1:30.036ARed Bull Ring
11.Michał Wójcik21:30.059ARed Bull Ring
12.Erwin Lucas Liszkowicz1:30.060ARed Bull Ring
13.Dominik Plona1:30.066ARed Bull Ring
14.Paweł Kowalik1:30.079ARed Bull Ring
15.Mateusz Grzonka1:30.100ARed Bull Ring
16.Olaf Sawczuk1:30.106ARed Bull Ring
17.Michał Rak1:30.159ARed Bull Ring
18.Kuba Kwiatkowski1:30.187ARed Bull Ring
19.Tomasz Frysiak1:30.209ARed Bull Ring
20.Greg Stan1:30.216ARed Bull Ring
21.Patryk Werbowy1:30.225ARed Bull Ring
22.Maciej Bochużyński1:30.380ARed Bull Ring
23.Radek Łapacz1:30.453ARed Bull Ring
24.Bartłomiej Gad1:30.462ARed Bull Ring
25.Krzysztof Badura1:30.558BRed Bull Ring
26.Dawid Nabożny1:30.693BRed Bull Ring
27.Jacek A Megger1:30.699BRed Bull Ring
28.Marcin Klimczak1:30.702BRed Bull Ring
29.Tomasz Solidny1:30.754BRed Bull Ring
30.Bartłomiej Kędzia1:30.826BRed Bull Ring
31.Sebastian Iskra1:30.906BRed Bull Ring
32.Łukasz Wojkowski21:30.939BRed Bull Ring
33.Mike Mielczyński1:30.961BRed Bull Ring
34.Marek Krzyszkowski1:31.461BRed Bull Ring
35.Jan L Rey1:31.481BRed Bull Ring
36.Piotr Dzięgielewski1:31.505BRed Bull Ring
37.Dominik Flak1:31.619BRed Bull Ring
38.Maciej Weiss1:31.674BRed Bull Ring
39.Alan Cieszkowski31:31.790BRed Bull Ring
40.Jakub Jóźwiak1:32.197BRed Bull Ring
41.Józef Tatar1:32.425BRed Bull Ring
42.Łukasz Krawczuk1:32.722BRed Bull Ring
43.Damian Koba1:32.756BRed Bull Ring
44.Robert Kurek21:32.792BRed Bull Ring
45.Grzegorz Koziara1:32.972BRed Bull Ring
46.Filip Domagalski1:34.055BRed Bull Ring
47.Andrzej Kaczmarek-BRed Bull Ring
48.Pawel Kulej-BRed Bull Ring
49.Zbigniew Lacisz-BRed Bull Ring
50.Rafał Agaś-nie jedzieRed Bull Ring
51.Wojciech Środa-nie jedzieRed Bull Ring
52.Mariusz Korzanowski-nie jedzieRed Bull Ring
53.Pawel Pociecha-nie jedzieRed Bull Ring
54.Rafael Leśny-nie jedzieRed Bull Ring
1.Daniel Libront1:59.955ASuzuka International Racing Course
2.Dariusz Felczak2:00.152ASuzuka International Racing Course
3.Mateusz Łuczak2:00.249ASuzuka International Racing Course
4.Mateusz Grzonka2:00.341ASuzuka International Racing Course
5.Michal Rak2:00.343ASuzuka International Racing Course
6.Patryk Werbowy2:00.478ASuzuka International Racing Course
7.Przemysław Martyna2:00.487ASuzuka International Racing Course
8.Adam Kotarski2:00.557ASuzuka International Racing Course
9.Kuba Kwiatkowski2:00.597ASuzuka International Racing Course
10.Greg Stan2:00.601ASuzuka International Racing Course
11.Niko Wierzbicki2:00.646ASuzuka International Racing Course
12.Marcin Rybaczuk2:00.681ASuzuka International Racing Course
13.Szymon Półtorak2:00.681ASuzuka International Racing Course
14.Kuba Bluj2:00.686ASuzuka International Racing Course
15.Paweł Kowalik2:00.828ASuzuka International Racing Course
16.Konrad Żerebiec2:00.829ASuzuka International Racing Course
17.Dominik Plona2:00.889ASuzuka International Racing Course
18.Erwin Lucas Liszkowicz2:00.943ASuzuka International Racing Course
19.Krzysztof Badura2:00.955ASuzuka International Racing Course
20.Olaf Sawczuk2:01.009ASuzuka International Racing Course
21.Łukasz Krawczuk2:01.028ASuzuka International Racing Course
22.Bartłomiej Gad2:01.077ASuzuka International Racing Course
23.Paweł Kulej2:01.082ASuzuka International Racing Course
24.Tomasz Frysiak2:01.207ASuzuka International Racing Course
25.Marcin Gadziński2:01.217ASuzuka International Racing Course
26.Kamil Karuś2:01.323ASuzuka International Racing Course
27.Radek Łapacz2:01.520ASuzuka International Racing Course
28.Jan Niesiołowski2:01.889ASuzuka International Racing Course
29.Mike Mielczyński2:01.927ASuzuka International Racing Course
30.Jacek A Megger2:01.935ASuzuka International Racing Course
31.Tomasz Solidny2:01.942ASuzuka International Racing Course
32.Wojciech Środa2:02.064ASuzuka International Racing Course
33.Bartłomiej Kędzia2:02.110ASuzuka International Racing Course
34.Grzegorz Kamil Olech2:02.193ASuzuka International Racing Course
35.Marek Krzyszkowski2:02.668ASuzuka International Racing Course
36.Piotr Dzięgielewski2:02.788ASuzuka International Racing Course
37.Dominik Flak2:02.957ASuzuka International Racing Course
38.Marcin Klimczak2:02.973ASuzuka International Racing Course
39.Sebastian Iskra2:03.089ASuzuka International Racing Course
40.Łukasz Wojkowski22:03.436ASuzuka International Racing Course
41.Maciej Weiss2:03.777ASuzuka International Racing Course
42.Józef Tatar2:03.837ASuzuka International Racing Course
43.Daniel Czapiewski2:04.044ASuzuka International Racing Course
44.Mariusz Glanc32:04.096ASuzuka International Racing Course
45.Grzegorz Koziara2:04.794ASuzuka International Racing Course
46.Filip Domagalski2:07.196ASuzuka International Racing Course
47.Maciej Bochużyński2:08.546ASuzuka International Racing Course
48.Jan L Rey-nie jedzieSuzuka International Racing Course
49.Paweł Pociecha-nie jedzieSuzuka International Racing Course
50.Rafael Leśny-nie jedzieSuzuka International Racing Course

Klasyfikacja generalna

P.KierowcaZaliczone
Rundy
R1B1R2B2R3B3R4B4R5B5R6B6ΣΣ 5 R.
1Mateusz Łuczak4 z 6175175148175673673
2Niko Wierzbicki4 z 6147151167139604604
3Marcin Gadziński4 z 6114108109120451451
4Paweł Kowalik4 z 614714718137449449
5Dominik Plona4 z 670110106151437437
6Olaf Sawczuk4 z 611171136114432432
7Erwin Lucas Liszkowicz4 z 61128813372405405
8Greg Stan4 z 6899611897400400
9Kuba Kwiatkowski4 z 610011774102393393
10Mateusz Grzonka4 z 61454913167392392
11Daniel Libront3 z 6154108096358358
12Dariusz Felczak4 z 684679891340340
13Kuba Bluj4 z 687828264315315
14Kamil Karuś3 z 6961685098295295
15Adam Kotarski4 z 6667432112284284
16Patryk Werbowy3 z 6024133121278278
17Marcin Rybaczuk3 z 6591151030277277
18Łukasz Krawczuk4 z 635619189276276
19Jacek A Megger4 z 670446289265265
20Michał Rak2 z 601340128262262
21Bartłomiej Kędzia4 z 627808764258258
22Szymon Półtorak3 z 661106076243243
23Tomasz Frysiak4 z 614699364240240
24Radek Łapacz4 z 610109243236236
25Maciej Bochużyński4 z 657456159222222
26Tomasz Solidny4 z 636117190208208
27Jakub Żerdzicki2 z 68911300202202
28Jan Niesiołowski2 z 69601040200200
29Przemysław Martyna3 z 6989504197197
30Konrad Żerebiec4 z 632747120197197
31Michał Wójcik22 z 6072670139139
32Marcin Klimczak3 z 62257580137137
33Bartłomiej Gad4 z 656283716137137
34Marek Krzyszkowski4 z 62707332132132
35Grzegorz Koziara4 z 61405463131131
36Sebastian Iskra4 z 64524033129129
37Mike Mielczyński2 z 6066062128128
38Aron Żyrek2 z 6705500125125
39Krzysztof Badura1 z 6001010101101
40Mariusz Korzanowski1 z 6960009696
41Paweł Kulej3 z 6221680348080
42Dawid Nabożny2 z 62704607373
43Albert Sołoduszkiewicz2 z 65910006969
44Daniel Czapiewski2 z 6000616161
45Łukasz Wojkowski23 z 6505405959
46Maciej Błądziński1 z 6053005353
47Adam Starzyński1 z 6048004848
48Dominik Flak2 z 6300454848
49Piotr Dziegielewski2 z 6000474747
50Wojciech Środa2 z 61400284242
51Filip Domagalski3 z 600161302929
52Maciej Weiss3 z 6040242828
53Mariusz Glanc33 z 6240202626
54Tomasz Sarnowski1 z 6120001212
55Jan L Rey1 z 6001201212
56Krystian Nalepa1 z 6600066
57Szymon Mroczek2 z 6000000
58Tom Kotowski1 z 6000000
59Rafal Agaś1 z 6000000
60Wacław Machera1 z 6000000
61Damian Koba2 z 6000000
62Adam Kaczmarek1 z 6000000
63Jozef Tatar1 z 6000000
64Alan Cieszkowski31 z 6000000
65Grzegorz Kamil Olech0 z 6000000

Nagrody

Nagroda główna zostanie rozlosowana wśród uczestników ligi spełniających wymagania określone w regulaminie.
Szczęśliwiec będzie mógł wybrać jedną z poniższych nagród. Oprócz nagrody głównej przewidziane są nagrody w postaci zasilenia konta iRacing za pomocą karty podarunkowej dla TOP 10 klasyfikacji generalnej. Każde miejsce z TOP 3 otrzyma 70 $, miejsca od 4 do 10 otrzymają 40 $.
Sponsorem wszystkich nagród jest firma SPARK SERVICES.

Nagroda główna (jedna z)

Girro Sim XR Pro 2-Set Pedal
iRacing 400$
META QUEST 2
Kokpit SIM LAB GT1 EVO
Sponsor Ligi
© 2022 UniRacers All rights reserved